poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Breüer
Nasza marka

Breüer to polski producent stylowej i niezawodnej armatury łazienkowej, która powstaje z myślą o tych, którzy chcą żeby ich domy i mieszkania były odzwierciedleniem ich własnego poczucia estetyki, a zainstalowane w nich sprzęty spełniały swoją rolę przez długie lata.

Projektujemy i produkujemy baterie łazienkowe, panele prysznicowe, wanny z hydromasażem i odpływy liniowe, które pokochali Polacy. Nie dość, że są doskonale zaprojektowane, dzięki czemu każdy znajdzie model pasujący do jego mieszkania, to jeszcze są stworzone z wykorzystaniem wiodących technologii i najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy dumni, że kolejne setki klientów zapraszają do swoich domów właśnie nas.

Dzieje się tak również dlatego, że przemyślane podejście marki Breüer do procesu produkcji armatury łazienkowej gwarantuje naszym klientom wieloletnie zadowolenie zarówno z wyglądu zakupionych akcesoriów, jak i z ich funkcjonalności. Dbamy o to, aby oferowana przez nas armatura łazienkowa, pomimo upływu lat, wciąż wyglądała i sprawowała się nienagannie. Kupując produkty marki Breüer, klienci wiedzą, że to inwestycja na lata, a wymiana akcesoriów czeka ich wyłącznie jeśli poczują, że potrzebują zmian w otaczającej ich przestrzeni.

Wszystkie produkty marki Breüer są dostępne w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju. Dokładne lokalizacje są dostępne w zakładce: Gdzie Kupić?

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż naszych produktów w Twoim salonie – z chęcią porozmawiamy o szczegółach. Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce – Współpraca. Jeśli masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu

.
Katalog produktów

Breüer – siedziba
  • ul. Beskidzka 1
  • 34-325 Łodygowice
  • NIP 5532543991