poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Breüer
Zapraszamy do współpracy

Marka Breüer jest nowa na polskim rynku, ale stoi za nią zespół fantastycznych fachowców, którzy wykorzystali swą wiedzę i doświadczenie w pracy z armaturą łazienkową, aby stworzyć produkty, które będą jednocześnie stylowe, funkcjonalne i dostępne na każdą kieszeń. W ten sposób powstała linia produktów Breüer, w której znajdują się baterie łazienkowe, panele prysznicowe, wanny z hydromasażem i odpływy liniowe – czyli wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć nowoczesną i komfortową łazienkę.

Sprzedaż produktów marki Breüer odbywa się wyłącznie w stacjonarnych salonach łazienkowych. Jeżeli chcesz, aby były dostępne również w Twoim salonie, napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przybliżymy szczegóły współpracy.

Już na tym etapie możemy Ci zagwarantować, że naszą współpracę będzie regulować prosta i przejrzysta umowa, będziesz pod opieką dedykowanego handlowca, udostępnimy Ci wszystkie materiały dotyczące naszych produktów i będziemy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

 

 

Breüer – siedziba
  • ul. Beskidzka 1
  • 34-325 Łodygowice
  • NIP 5532543991